Results


Thursday, May 5, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Sherrouse 5 Game Summary
Team Sapp 11  
 
Tuesday, May 3, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Cooper 0 Game Summary
Team Gautney T-Ball 0  
 
Tuesday, May 3, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Friesenborg 0 Game Summary
Team Knowles 0  
 
Tuesday, May 3, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Denty 25 Game Summary
EL Team Kujawa 12  
 
Tuesday, May 3, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Sherrouse 19 Game Summary
EL Team Predmore 17  
 
Tuesday, May 3, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Nestor 24 Game Summary
Team Maxey 27  
 
Tuesday, May 3, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Sapp DB 1 Game Summary
Team Cuzzone 6  
 
Monday, May 2, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Sherrouse 3 Game Summary
Team Wright 6  
 
Monday, May 2, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Robinson 20 Game Summary
Team Sapp 7  
 
Monday, May 2, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Webb 20 Game Summary
East Lakeland (8u) 3  
 
Monday, May 2, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Gautney 2 Game Summary
East Lakeland (10u) 4  
 
Monday, May 2, 2022 @ 6:30 PM
Final
Polk City (10u) 4 Game Summary
Team Stephens 10  
 
Monday, May 2, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Luehrs 7 Game Summary
Team Davis 10  
 
Monday, May 2, 2022 @ 6:30 PM
Final
East Lakeland (12u) 15 Game Summary
Polk City (12u) Ozone 1  
 
Monday, May 2, 2022 @ 6:30 PM
Final
BYE 0 Game Summary
Team Fountain 0  
 
Friday, April 29, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Cooper 0 Game Summary
Team Knowles 0  
 
Friday, April 29, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Friesenborg 0 Game Summary
Team Gautney T-Ball 0  
 
Friday, April 29, 2022 @ 6:30 PM
Final
EL Team Predmore 21 Game Summary
EL Team Kujawa 14  
 
Friday, April 29, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Maxey 30 Game Summary
Team Denty 33  
 
Friday, April 29, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Nestor 24 Game Summary
Team Sherrouse 24  
 
Friday, April 29, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Cuzzone 4 Game Summary
East Lakeland 15u (DB) 4  
 
Thursday, April 28, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Sapp 14 Game Summary
Team Fountain 4  
 
Thursday, April 28, 2022 @ 6:30 PM
Final
East Lakeland (8u) 6 Game Summary
Team Robinson 23  
 
Thursday, April 28, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Sherrouse 2 Game Summary
Team Webb 25  
 
Thursday, April 28, 2022 @ 6:30 PM
Final
East Lakeland (10u) 12 Game Summary
Team Stephens 3  
 
Thursday, April 28, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Gautney 5 Game Summary
Polk City (10u) 12  
 
Thursday, April 28, 2022 @ 6:30 PM
Final
Polk City (12u) Ozone 2 Game Summary
Team Davis 13  
 
Thursday, April 28, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Luehrs 1 Game Summary
East Lakeland (12u) 17  
 
Thursday, April 28, 2022 @ 6:30 PM
Final
BYE 0 Game Summary
Team Wright 0  
 
Tuesday, April 26, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Cooper 0 Game Summary
Team Friesenborg 0  
 
Tuesday, April 26, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Gautney T-Ball 0 Game Summary
Team Knowles 0  
 
Tuesday, April 26, 2022 @ 6:30 PM
Final
EL Team Kujawa 19 Game Summary
Team Sherrouse 22  
 
Tuesday, April 26, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Maxey 26 Game Summary
EL Team Predmore 26  
 
Tuesday, April 26, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Nestor 12 Game Summary
Team Denty 23  
 
Tuesday, April 26, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Cuzzone 17 Game Summary
East Lakeland 15u (DB) 10  
 
Monday, April 25, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Fountain 8 Game Summary
Team Robinson 11  
 
Monday, April 25, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Sherrouse 4 Game Summary
East Lakeland (8u) 11  
 
Monday, April 25, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Webb 16 Game Summary
Team Wright 3  
 
Monday, April 25, 2022 @ 6:30 PM
Final
Polk City (10u) 1 Game Summary
East Lakeland (10u) 14  
 
Monday, April 25, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Gautney 7 Game Summary
Team Stephens 13  
 
Monday, April 25, 2022 @ 6:30 PM
Final
East Lakeland (12u) 14 Game Summary
Team Davis 0  
 
Monday, April 25, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Luehrs 15 Game Summary
Polk City (12u) Ozone 12  
 
Monday, April 25, 2022 @ 6:30 PM
Final
BYE 0 Game Summary
Team Sapp 0  
 
Friday, April 22, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Gautney T-Ball 0 Game Summary
Team Cooper 0  
 
Friday, April 22, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Knowles 0 Game Summary
Team Friesenborg 0  
 
Friday, April 22, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Denty 28 Game Summary
Team Sherrouse 17  
 
Friday, April 22, 2022 @ 6:30 PM
Final
EL Team Predmore 20 Game Summary
Team Nestor 21  
 
Friday, April 22, 2022 @ 6:30 PM
Final
EL Team Kujawa 0 Game Summary
Team Maxey 6  
 
Friday, April 22, 2022 @ 6:30 PM
Final
East Lakeland 15u (DB) 13 Game Summary
Legends (15u) 12  
 
Friday, April 22, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Cuzzone 15 Game Summary
Team Sapp DB 7  
 
Thursday, April 21, 2022 @ 6:30 PM
Final
East Lakeland (8u) 2 Game Summary
Team Fountain 14  
 
Thursday, April 21, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Robinson 5 Game Summary
Team Webb 13  
 
Thursday, April 21, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Sapp 7 Game Summary
Team Wright 4  
 
Thursday, April 21, 2022 @ 6:30 PM
Final
East Lakeland (10u) 14 Game Summary
Team Gautney 0  
 
Thursday, April 21, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Stephens 9 Game Summary
Polk City (10u) 8  
 
Thursday, April 21, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Davis 3 Game Summary
Team Luehrs 7  
 
Thursday, April 21, 2022 @ 6:30 PM
Final
Polk City (12u) Ozone 0 Game Summary
East Lakeland (12u) 15  
 
Thursday, April 21, 2022 @ 6:30 PM
Final
BYE 0 Game Summary
Team Sherrouse 0  
 
Tuesday, April 19, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Knowles 0 Game Summary
Team Cooper 0  
 
Tuesday, April 19, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Gautney T-Ball 0 Game Summary
Team Friesenborg 0  
 
Tuesday, April 19, 2022 @ 6:30 PM
Final
EL Team Kujawa 22 Game Summary
Team Nestor 18  
 
Tuesday, April 19, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Sherrouse 19 Game Summary
Team Maxey 24  
 
Tuesday, April 19, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Denty 28 Game Summary
EL Team Predmore 19  
 
Tuesday, April 19, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Cuzzone 7 Game Summary
East Lakeland 15u (DB) 5  
 
Tuesday, April 19, 2022 @ 6:30 PM
Final
Legends (15u) 16 Game Summary
Team Sapp DB 4  
 
Monday, April 18, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Fountain 0 Game Summary
Team Webb 15  
 
Monday, April 18, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Sherrouse 3 Game Summary
Team Wright 8  
 
Monday, April 18, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Sapp 5 Game Summary
Team Robinson 1  
 
Monday, April 18, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Stephens 0 Game Summary
East Lakeland (10u) 15  
 
Monday, April 18, 2022 @ 6:30 PM
Final
Polk City (10u) 7 Game Summary
Team Gautney 9  
 
Monday, April 18, 2022 @ 6:30 PM
Final
Team Davis 19 Game Summary
Polk City (12u) Ozone 1  
 
Monday, April 18, 2022 @ 6:30 PM
Final
East Lakeland (12u) 10 Game Summary
Team Luehrs 0  
 
Monday, April 18, 2022 @ 6:30 PM
Final
BYE 0 Game Summary
East Lakeland (8u) 0  
 

External links are provided for reference purposes. North Lakeland Baseball is not responsible for the content of external Internet sites.

Copyright 2022 North Lakeland Baseball, Inc. | Privacy Notice

Sports league management software by SportsSignUp Play